Revogi Melody light

Proměňte svou lampu na reproduktor

Revogi Melody Light je LED žárovka s integrovaným reproduktorem, kterou můžete ovládat prostřednictvím svého smartphonu. Po nainstalování mobilní aplikace můžete světlo žárovky jakkoliv měnit. Na výběr je nespočet barevných variant a u každé z nich navíc nastavujete intenzitu osvětlení.

Kromě nastavování barvy světla, které bude nejlépe vyhovovat vaší aktuální náladě, je další silnou vlastností Revogi Melody Light možnost vytváření časových plánů. Velmi jednoduše třeba nastavíte, aby se světlo po určité době automaticky vypnulo, nebo naopak rozsvítilo. Díky podrobnějšímu plánování je možné určovat i to, aby světlo místo klasického vypnutí postupně pohasínalo. Světlo tak využijete například jako pomocníka při usínání dětí, které se bojí potmě, ale jakmile usnou, je už rozsvícené světlo zbytečné.

Druhou oblastí, kterou s Revogi Melody Light využijete je přehrávání hudby. Velmi jednoduše si můžete přehrávat skladby uložené ve vašem telefonu, ale stejně tak bude žárovka přehrávat sklady z hudebních služeb Spotify, Apple Music, Google Play Music či Youtube.

Nalaďte se doma na romantickou notu, spusťte vaši oblíbenou hudbu, doplňte ji barvou a v klidu relaxujte.

Specifikace: LTW311

ParametrÚdaj
Napájení100 ~ 240VAC 50/60 Hz
Spotřeba13W max
Audio3,5W max
Spotřeba energie v pohotovostním režimu2,6W max
Wi-Fi standardWireless 802.11b/g/n
Wi-Fi zabezpečeníWPA,WPA2,WPA/WPA2
Životnost15000 hodin
Rozměry98 x 141mm
ZásuvkaE26
OS podporaWin,Linux,IOS,Android

© Copyright 2019 Lampo,s.r.o. - Všechna práva vyhrazena