Revogi Smart Meter Plug

Ovládejte zásuvku smartphonem s Bluetooth

Revogi smart zásuvka umožňuje bezdrátové ovládání zásuvky pomocí Bluetooth na mobilním telefonu. Funguje samozřejmě i jako klasická zásuvka, ale její výhody oceníte teprve ve chvíli, kdy ji spárujete s mobilní aplikací (kompatibilní s iOS a Android).

Zásuvku můžete po připojení k mobilní aplikaci bezdrátově ovládat. Na rozdíl od dražších verzí s technologií Wi-Fi jste ale omezeni na ovládání přes Bluetooth, tj. v řádu několika metrů. Všechny ostatní výhody ale zůstávají. Zásuvku můžete přes mobil jednoduše zapnout či vypnout, sledovat aktuální i dlouhodobou spotřebu elektrické energie nebo plánovat její zapnutí jen v určitý den a hodinu. Stačí v blízkosti zásuvky hodnoty nastavit, o nic dalšího se nemusíte starat.

Pokud do mobilní aplikace zadáte svoji cenu za elektřinu, dozvíte se, kolik stojí provoz konkrétního spotřebiče připojeného do smart zásuvky.

I bez použití aplikace můžete mít přibližný přehled, kolik energie zásuvka aktuálně dodává. Barevný kruh po obvodu zásuvky indikuje zelenou, žlutou a červenou barvou, jak moc je zásuvka vytěžována. Zásuvku lze také manuálně vypnout za pomocí tlačítka a není tedy nutné ji úplně odpojovat od sítě.

Díky využívání pouze v konkrétní čas můžete jednoduše ušetřit spotřebu energie ve vaší domácnosti. V mobilní aplikaci lze mít připojené libovolné množství zásuvek, jednoduše je pojmenovávat a snadno si tak udržovat přehled o všech připojených zařízeních.

Specifikace: SPB012

ParametrÚdaj
Rozměry54.7 x 54.7 x 71.5mm
Vstup220-240V, 50/60Hz, 15A
Bluetooth4.0
OS podporaWin,Linux,IOS,Android

© Copyright 2019 Lampo,s.r.o. - Všechna práva vyhrazena