Revogi Smart Power Strip

Ovládejte zásuvku smartphonem s Wi-Fi

Se smart prodlužovací zásuvkou Revogi můžete snadno měřit spotřebu energie a jednoduše tak snížit účty, které za elektřinu platíte. Funguje i jako klasická zásuvka, ale její výhody oceníte teprve ve chvíli, kdy ji spárujete s mobilní aplikací (kompatibilní s iOS a Android) přes Wi-Fi. Pro rozšíření signálu se dá použít LAN port.

Prodlužovací zásuvku můžete po připojení k mobilní aplikaci vzdáleně ovládat. Kteroukoliv ze šesti přípojek lze libovolně zapnout či vypnout, sledovat u nich aktuální i dlouhodobou spotřebu elektrické energie nebo plánovat zapnutí jen v určitý den a hodinu. Stejně jednoduše nastavíte i zapnutí a vypnutí po vypršení vybraného časového limitu. Vše se ovládá přes smartphone, pouze spuštění a vypnutí konkrétní přípojky lze provést i manuálně, tlačítkem na prodlužovací zásuvce.

Aby zůstaly informace přehledné, každou z přípojek si jednoduše pojmenujete, například podle spotřebiče, který je k ní připojen. Svoje jméno může mít i prodlužovací zásuvka samotná, takže není problém jich v domácnosti používat více. V aplikaci si stále udržíte přehled.

Kromě vzdáleného ovládání je velkou výhodou možnost zadat vaši cenu za elektrickou energii. V takovém případě pak vidíte konkrétní částku, kterou stojí provoz připojených zařízení.Díky využívání pouze v konkrétní čas můžete jednoduše ušetřit spotřebu energie ve vaší domácnosti.

Specifikace: SOW323

ParametrÚdaj
Spotřeba4.1W max, 2.2W min
Rozměry300 x 84 x 45mm
Vstup100-240V, 50/60Hz
Výstup5V/2.1A USB pouze pro nabíjení
LANRJ45 10/100Mbps Ethernetový port
Délka kabelu1.8m
Zátěž3840W max
Přepěťová ochrana17.6A
Jistič/vypínačNapájení přes proudovou ochranu,
manuální reset, manuální tlačítko vypínání
Měření spotřebyrozsah 0-4200W, 0.5W přesnost, tolerance ±2%
Wi-Fi standardWireless 802.11b/g/n
Wi-Fi zabezpečeníWPA,WPA2,WPA/WPA2
Wi-Fi pracovní režimyAP, Client
Podporované protokolyUDP, TCP/IP (IPv4/IPv6)
LED indikátornapájení, Wifi, LAN
OS podporaWin,Linux,IOS,Android
Uchycenístůl, zeď

© Copyright 2019 Lampo,s.r.o. - Všechna práva vyhrazena