Revogi smart LED Light

Chytrá Bluetooth žárovka

Revogi Smart LED Lightbulb je žárovka, kterou můžete ovládat prostřednictvím svého smartphonu a technologie Bluetooth. Po nainstalování mobilní aplikace Delite můžete světlo žárovky jakkoliv měnit. Na výběr je nespočet barevných variant a u každé z nich navíc nastavujete intenzitu osvětlení.

U žárovky lze na stupnici nastavovat teplota světla, zapnout si upozorňování (v podobě blikání) na příchozí zprávu či hovor nebo využívat spousty různých efektů. Žárovka může například blikat podle toho, jak třesete s mobilním telefonem.

Další silnou vlastností Revogi Smart LED Lightbulb je vytváření časových plánů. Velmi jednoduše třeba nastavíte, aby se světlo po určité době automaticky vypnulo, nebo naopak rozsvítilo. Díky podrobnějšímu plánování je možné určovat i to, aby světlo místo klasického vypnutí postupně pohasínalo. Světlo tak využijete například jako pomocníka při usínání dětí, které se bojí potmě, ale jakmile usnou, je už rozsvícené světlo zbytečné.

Výbornou vlastností mobilní aplikace je také sdružování více žárovek do jedné skupiny. Neztrácíte pak čas s úpravou každé žárovky zvlášť, ale všechny nastavíte najednou.

Specifikace

ParametrÚdaj
Napájení100 ~ 240VAC 50/60 Hz
Spotřeba6,5W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu0,8W max
Svítivost/barva2700K ~ 6500K nebo RGB, 16 milionů barev
Životnost25000 hodin
Bluetooth4.0 Low Energy
Rozměry62 x 109mm
OS podporaWin,Linux,IOS,Android

© Copyright 2019 Lampo,s.r.o. - Všechna práva vyhrazena